W dniu 27 marca odbył się IV Finał Szkolnego Turnieju Mini Halowej Piłki Nożnej 3x3. Do ścisłego finału zakwalifikowały się  cztery najlepsze zespoły, które wcześniej przebrnęły przez grupowe eliminacje. Finaliści na nowej sali gimnastycznej zmierzyli się ze sobą systemem „każdy z każdym". Po zaciętych i stojących na bardzo wysokim poziomie meczach , najlepszymi okazali się FC Ronaldinho , którzy wystąpili w składzie: Ignacy Chodor, Filip Chmara, Przemysław Szwajda, Dominik Piątek, Jakub Maczuga. Kolejne miejsca zajęli : 2.miejsce - FC Jerzmanice Zdrój - Sz.Potaczek, M.Michałków, K.Karnasiewicz, K. Chmara. 3.miejsce - FC Przyszłość Prusice A.Licnerski, D.Wolak, M.Terembuła, B.Kobza.  4.miejsce - FC Kryształ  O.Nowaczewski, C.Rudzicki, M.Janas, A.Więdłocha, M.Kobiela. Medale , dyplomy i puchar dla najlepszej drużyny wręczył Dyrektor Szkoły Zbigniew Mularczyk.

Organizator : Artur Baliński