26 kwietnia br. otrzymacie świadectwa ukończenia Technikum Logistycznego, które zamyka pewien rozdział Waszego życia. I choć dotarliście do mety ważnego etapu życia, musicie pamiętać, że do mety przybywa się tylko  po to, aby wyruszyć w dalszą drogę. Sięgajcie więc po nowe doświadczenia, pamiętając przy tym, że szczyty zdobywa się krok po kroku, nie zatrzymując się pomiędzy. Los sprzyja tylko odważnym, dla których pokonywanie siebie jest źródłem rozwoju. Wy wielokrotnie dawaliście dowody, że nie boicie się wyzwań. Pragniemy, abyście tacy pozostali.

Niech znajomość logistyki pozwoli Wam zorganizować podróż swojego życia do szczęścia, miłości, spełnienia rodzinnego i zawodowego, a nawet do kariery, jeśli komuś nie przyjdzie do głowy nic bardziej sensownego.
Niech Moc Logiki i Logistyki będzie z Wami!

 Nauczyciele przedmiotów logistycznych