Dnia 25 marca br. uczniowie „Sucharskiego” walczyli pod siatką o Puchar Dyrektora Szkoły w Badmintona. Ta najszybsza gra na świecie z roku na rok zdobywa coraz więcej entuzjastów w naszej szkole. Uczniowie napędzeni sukcesami swoich koleżanek i kolegów z lat ubiegłych próbują wskoczyć na jeszcze wyższy poziom…W tym roku do rywalizacji przystąpiła rekordowa liczba ponad 100 zawodników i zawodniczek w dwóch kategoriach. Mecze były rozgrywane na trzech boiskach - systemem  pucharowym. Po kilkugodzinnych zmaganiach w kat. dziewcząt zwyciężyła Zuzanna Kowalska – V Tel przed – Julią Nowak I lpr  i Anastazją Wątrobą – I lo. W kat. chłopców I m zdobył Jakub Kowalski – II Tl przed Kacprem Sarul – 1 b oraz Kacprem Motylem – IVLop
Turniej zamknęła Pani wicedyrektor Katarzyna Jagucak, wręczając zwycięzcą puchary, medale oraz dyplomy.

Organizatorzy: Dagmara Kowalska, Grzegorz Kufel i 2 Tl