4 maja 2024 roku w Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy odbyły się eliminacje rejonowe 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, podczas których naszą szkołę reprezentowała Malwina Jagieła, uczennica kl. 1lpr.

Malwina to cicha i skromna osoba, która - ku miłemu zaskoczeniu – zdecydowała się zaśpiewać podczas poranka poetyckiego. Zachwyciła wszystkich swoim głosem i wrażliwością, co zaowocowało podjęciem wyzwania i udziałem w konkursie poezji śpiewanej, gdzie poprzeczka zawieszona jest już wyżej , gdyż rywalizują tu osoby z różnych szkół, w tym z legnickiej szkoły muzycznej.

Miło nam poinformować, że Malwina godnie reprezentowała naszą szkołę, co zostało potwierdzone wyróżnieniem, które mamy nadzieję jest dobrym prognostykiem na przyszłość. Dziękujemy i gratulujemy !

 

Opiekunka: Monika Błażejowska