W piątek 15.03.2024 nasza szkoła uczestniczyła w Targach Pracy zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi pod honorowym patronatem Starostwa Powiatowego w Złotoryi. Była to największa tego typu impreza w regionie.

Podczas targów mięliśmy nie tylko możliwość zaprezentowania naszej aktualnej oferty edukacyjnej w środowisku lokalnym, ale również spotkać się firmami i instytucjami z całego regionu. Nasze stanowisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających.

Targi Pracy odwiedzili również nasi tegoroczni absolwenci, którzy mieli możliwość zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy oraz nawiązania kontaktów z potencjalnymi pracodawcami.

Wśród wystawców swoje stoisko miał również Ochotniczy Hufiec Pracy w Jaworze, z którym współpracujemy od wielu lat. Kadra Hufca zachęcała młodych ludzi, kończących ośmioletni cykl kształcenia do podjęcia nauki w Branżowej Szkole I Stopnia. Od kilku lat szkoła zawodowa przeżywa „renesans”. Na rynku pracy brakuje fachowców, a takich kształci Zespół Szkół Zawodowych. Możliwość obejrzenia oferty oraz pozyskane informacje pozwolą młodzieży dokonać trafnych wyborów dalszej drogi zawodowej.

 Zachęcamy do obejrzenia relacji z Targów Pracy: https://youtu.be/2lsuxcth2Yc?si=BrjVh8Dva3PehcZA