W dniu 1 marca w Legnicy odbył się finał podstrefy legnickiej w piłkę koszykową dziewcząt i chłopców" Licealiada". Zarówno w  rozgrywkach żeńskich, jak i męskich  drużyny miały do rozegrania po dwa mecze. Reprezentacja dziewcząt prowadzona przez panią Małgorzatę Bober po dwóch bardzo wyrównanych spotkaniach minimalnie uległa  V LO Legnica i II LO Legnica, zajmując w całych rozgrywkach 3 - miejsce. Podobny los spotkał drużynę  chłopców, która po wyraźnie przegranym meczu z I LO Legnica w kolejnym spotkaniu także uległa , ale już bardzo nieznacznie drużynie L.O Jawor. Do dalszego etapu, czyli finału strefy ,awansowały po dwie najlepsze drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców.

 

DRUŻYNA DZIEWCZĄT - B. Grochowska, K. Gliwa, N. Wolak ,W.  Nowakowska, J. Naumenko, W. Chodacz, L. Kłos, J. Makowska, K. Niemiec,P.Gabrych,O.Klorek.

DRUŻYNA CHŁOPCÓW - K. Sprawka, M. Dolzhenko, S. Marciniak, W. Wolniak,  W. Podkalicki, M. Kowalczyk, D. Rzepka, Z. Kaleshnikov, R. Danylchuk, A. Pastuszak, I. Chodor,  F.Chmara.

 

Opiekunowie: M. Bober, Artur Baliński.