W ramach rozgrywek "Licealiady" Szkolnego Związku Sportowego - Dolny Śląsk w lutym odbyły się mecze w halową piłkę nożną chłopców i dziewcząt. W kategorii chłopców nasza reprezentacja w etapie  powiatowym uległa dość zdecydowanie kolegom z Liceum Ogólnokształcącego i nie awansowała do dalszych rozgrywek . Znacznie lepiej zaprezentowały się nasze dziewczęta , które w finale podstrefy legnickiej  po dwóch bramkach  Nikoli Wolak i  jednej bramce Patrycji Kubanik pokonały  3-0 PCKZiU Jawor  oraz remisie 0-0  z V LO Legnica zameldowały sie w kolejnym etapie.  Finał strefy legnickiej odbył się w ładnej ,odnowionej hali obiektów sportowych RCS w Lubinie. W pierwszym półfinale przyszło nam się zmierzyć z  faworytem rozgrywek, czyli ubiegłorocznym zwycięzcą rozgrywek strefowych i aktualnym brązowym medalistą finału dolnośląskiego L.O Góra. Dziewczęta po bardzo dobrej grze ,przede wszystkim w obronie ,w której prym wiodła Magdalena Piszczek sprawiły sporą niespodziankę wygrywając po bramce Aleksandry Andruszczyszyn 1-0 . Mecz  finałowy był bardzo wyrównany i długo widniał na tablicy wynik bezbramkowy. Jednak bardziej doświadczone zawodniczki  zespołu ZSnr2 Lubin , w którym kilka zawodniczek na co dzień trenuje w 3-ligowym FemGol Lubin  wykorzystały w końcówce  dwie dogodne sytuacje i pokonały bardzo dobrze broniącą w całych rozgrywkach naszą bramkarkę Kingę Gliwę. Zespół z Lubina wygrywając mecz  2-0 zapewnił sobie awans do finału dolnośląskiego.  

DRUŻYNA DZIEWCZĄT - A. Andruszczyszyn,  N.Wolak, P. Kubanik, K. Gliwa, B. Grochowska, M. Piszczek, W. Nowakowska, J.Naumenko, J.Nowakowska, M. Pawlak, O. Zaremba.

DRUŻYNA CHŁOPCÓW - I. Chodor, F.Chmara, Sz. Potaczek, A. Gryszówka, A. Więdłocha, K.Chmara,  P.Olejarz, M.Michałków, F. Paul, K. Karnasiewicz, D. Wolak, B. Kobza, A. Licnerski.

Opiekun: Artur Baliński