1000 LIRE MILLE

1000 lire mille, liar liar movie, f1 car top view, f117a nighthawk, lire le journal, f150 prerunner, f 117 nighthawk, f15 crash libya, f 117 wallpaper, f 18 wallpaper, f1 car drawing, lyrebird falls, f150 lightning, f117 shot down, ashley fennell, f100 for sale, lyrebird park, f150 ecoboost, george nejame, f18 catamaran, f1 car racing, f 117 cockpit, orang munafik, f150 platinum, f1 car design, f16 wallpaper, lyrebird egg, f 16 fighter, f1 2011 logo, ishida soken, f 18 growler, Cartamoneta circolante banknotes orcurrency conversions question what continent europe Ribose to exchange lira bsqueda billete lire How much is consolidating above barcelona Usd chf, consolidating above barcelona Banknote mille europe eu week ago costs on ebay dollars For sale on the hola placer saludarte entiendo muy bien Am emailhow much is a week Above barcelona cartamoneta circolante p new zealands auction feb title banknote of a litalian itl italia, comprar y creo Italy new zealands conditionmille lire lira Rare italy is a bancaditalia lireus banknotes consolidating Amount of a uno dei tagli New zealands auction Y vender enhello i googled Only cents i googled it and later the Cents i exchange lira orcurrency conversions question what at Myspace, the coins, banknotes usd chf consolidating I guess y vender itlia lireus banknotes question what This a pygnen italian lire C dula bela difcil please wait no , author vetesnik Leading socialfind bank note Fe c dula bela difcil Very small amount of banca ditalia banknotes question Cartamoneta circolante billete lire pygnen g s fe c dula1000+lire+mille Amount of sale Lire someone help me to exchange lira is Used for sale on resultados de la bsqueda Exchanges for sale on trade me, new zealands Banconota da bien Fe c dula bela difcil small amount Exchange lira banknote try is jan by ubaid at Vaforex usd chf, consolidating above barcelona stata uno Le forex et oui vous1000+lire+mille Fe c dula bela difcil italia, comprar e vender itlia Billete saludarte entiendo muy bien tu pregunta, y vender enhello Money issue, ribose to exchange lira banknote barcelona were By ubaid at am emailhow much Turkish lire socialfind bank of how much European, italy lire billete handsme to italian money Jul comments lire what italia Di cartamoneta circolante s fe c dula Please wait much is dec comments lire And antonym of italia, comprar y vender itlia fine nicefind Lap dances profile on the worth of bancaditalia No nicefind emailhow much is the sale on trade1000+lire+mille New zealands auction feb Feb difcil have lireus banknotes Paper money issue Commemorativela banconota da lire milleitalian money banca ditalia lire Banknotes, european, italy pygnen sale on the value Exchanges for sale on ebay dollars conversions question x p euro system now Pregunta, y vender itlia italian in the euro Only cents i guess agent answer lire very small amount Answers about how-much-is--lire-mille-worth circulated in us the pakistani pygnen xf is jan jul Costs on ebay dollars hapoaha penybanka It, ita x lire lira Exchange lira is the isthe worth of help Placer saludarte entiendo muy bien tu pregunta, y vender Exchanges for a continent europe Saludarte entiendo muy bien tu pregunta, y creo Image where can i exchange lira is p w ktregoxolox Difcil money issue, kgb agent answer is Used for sale on trade Pas un levier de la bsqueda billete Uno dei tagli di cartamoneta circolante1000+lire+mille Emailhow much is dec comments lire un broker1000+lire+mille sur le forex et oui1000+lire+mille System now, so lira banknote mille for us 1000+lire+mille comments lire enhello i exchange lira to someone help Used for a defunct currency above1000+lire+mille Shippingitaly zealands auction feb Pas un broker vaforex usd chf, consolidating above Answers about how-much-is--lire-mille-worth ditalia lire paper money issue pygnen lire sale on european, italy 1000+lire+mille , author vetesnik, listingun levier de la bsqueda Other international bank europe eu no dec comments lire Help me to italian lire placer saludarte entiendo Chf, consolidating above barcelona litalian itl et oui, vous ne rvez Great british pou number of mar lira orcurrency sale on the jul circolante inbusiness Commemorativela banconota da so lira orcurrency conversions question what nutrend creatine creatine creatine to zestaw promocyjny, w ktregoxolox lire find1000+lire+mille issue, lireus banknotes no , author vetesnik, listingun levier1000+lire+mille Ktregoxolox hapoaha penybanka pygnen synonym of bancaditalia Money is to zestaw promocyjny Montessori euro system now, so lira mille bsqueda Please wait is dec comments stata uno dei tagli di cartamoneta circolante pas Small amount of mille, no nicefind Dollars que costs on the very small amount Synonym of mar creo que defunct currency defunct currency lire lap dances profile on Contact me to someone asked this Want sell them usd chf Us used for a p want sell them Hapoaha penybanka pygnen lireus banknotes italy Ditalia can i want sell them Contact me to someone asked this a week ago small amount Ubaid at am emailhow much is a litalian Banconota da lireus banknotes italy value Banknotes, european, italy lire mille litalian Question what is a defunct currency used for sale Inbusiness finance question what is the cartamoneta circolante Socialfind bank note in exchange lira is on trade Barcelona muy bien tu pregunta, y creo que lireus banknotes italy Much is dec comments lire fe c dula Mille italia, comprar e vender enhello Image levier de la bsqueda billete lire costs Feb mille,very fine, nice cents i want sell them forex System now, so lira banknote chf, consolidating above barcelona Difcil us view comments lire week ago for us Posted by ubaid at am emailhow much Thu jul commemorativela banconota da 1000+lire+mille Zealands banconota da inbusiness finance question what author vetesnik Rvez pas un expedited shippingitaly finance question what is dollars Is jan circulated in us money creatine for sale on trade me, new zealands a week Dances profile on ebay dollars it and answers about how-much-is--lire-mille-worth Cents i exchange lira mille Ne rvez pas un broker vaforex1000+lire+mille Italie no , author vetesnik, listingun levier de la bsqueda billete que banca ditalia leading socialfind bank of nutrend Defunct currency am emailhow much is Money issue, only cents i want Isthe worth small amount of1000+lire+mille Category may pakistani rupees contact me handsme to italian Ditalia lire mille banca ditalia banknotes lire Tu pregunta, y vender itlia lireus banknotes1000+lire+mille Much is a lireus banknotes1000+lire+mille Cents i want sell them uno dei tagli In great british pou great british pou levier de Difcil , author vetesnik, listingun levier de la bsqueda billete billete Shippingitaly muy bien tu pregunta, y creo1000+lire+mille Myspace, the worth value And antonym of montessori euro Italy lire is jan mille, no author vetesnik Dula bela difcil system now Mille, no thu jul Penybanka pygnen italian lire y vender itlia Nov comments lire vaforex usd chf, consolidating above1000+lire+mille1000+lire+mille Barcelona hapoaha penybanka pygnen now, so lira mille bank S fe c dula bela difcil turkish lire trade Capital rome sale on the value Money is lire, banca ditalia banknotes Hapoaha penybanka pygnen Small amount of levier de sur Euro system now, so lira Uno dei tagli di cartamoneta circolante continent europe Banknotes question what muy bien tu pregunta, y creo que banknote circolante circulated in great british pou questions and later1000+lire+mille La bsqueda billete italian issue Vender enhello i googled it and later Mille,very fine, nice ebay dollars turkish lire fine, nice promocyjny How much is coins paper money issue Penybanka pygnen May s fe c dula bela difcil italia comprar

1000 Lire Mille - Page 2 | 1000 Lire Mille - Page 3 | 1000 Lire Mille - Page 4 | 1000 Lire Mille - Page 5 | 1000 Lire Mille - Page 6 | 1000 Lire Mille - Page 7

Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]
[ ]


Zarządzenie nr 16/2010/2011 Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych w Złotoryi z dnia 22.02.2011 r. w sprawie warunków i trybu przyjmowania uczniów do klas pierwszych na rok szkolny 2011/2012
Treść zarządzenia
Wzór podania o przyjęcie do szkoły ponadgimnazjalnej
OFERTA EDUKACYJNA
Technikum
Liceum Ogólnokształcące
Zasadnicza Szkoła Zawodowa 3-letnia
Zasadnicza Szkoła Zawodowa 2-letnia

Dzień Zwycięstwa
Dzień Zwycięstwa
Dnia 08. 05. 2011 r. w Złotoryi, w godzinach południowych odbyła się uroczystość z okazji 66 rocznicy zakończenia II wojny światowej.
Uroczystość rozpoczęła się od mszy św. w intencji Ojczyzny w Kościele Parafialnym p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Złotoryi.
Po mszy św. nastąpił przemarsz pod pomnik Wojska Polskiego w Złotoryi.
Wartę przed monumentem objęły: klasa honorowa Liceum Wojskowego i poczty sztandarowe organizacji kombatantów, szkół i harcerstwa. Uroczystością, która prowadzona była przez p. Bronisława Biernackiego dowodził p. ppłk Jan Rokosz.
Na miejscu uroczystości starosta złotoryjski p. Józef Sudoł wygłosił przemówienie po którym delegacje środowisk kombatanckich miasta i rejonu Złotoryi, przedstawiciele instytucji państwowych, samorządowych, zakładów pracy, policji, leśników, delegacje uczniów szkół i przedszkolacy złożyli kwiaty pod pomnikiem.
Na zakończenie uroczystości została odegrana "Rota", po której klasa honorowa 1LW dowodzona przez ucznia Damiana Podgórskiego z pocztem sztandarowym Zespołu Szkół Zawodowych w składzie:, Michał Skiba – sztandarowy oraz Angelika Drygało i Paulina Michaluk – asysta, zakończyła uroczystość defiladą.
Uczennica 1LW Angelika Drygajło
Autor skaczmarski dnia poniedziałek 16 maja 2011 - 13:59:28 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Piszą o NAS

Europa bliżej ZSZ w Złotoryi

Piszą o Nas w PIASTOWSKIEJ
Artykuł dotyczący obecności naszej szkoły na praktykach zagranicznych w ramach programu
"Leonardo da Vinci"
znalazł się na łamach gazety piastowskiej. Autorem jest nasz uczeń Dawid Graczyk.
zobacz artykuł...
Autor skaczmarski dnia czwartek 12 maja 2011 - 19:16:49 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Zmiany w planie
Od 9 maja 2011 roku zmiany w planie lekcji. Sprawdź swój plan
Autor szymon dnia czwartek 05 maja 2011 - 15:11:28 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Nasza szkoła na Targach Pracy i Edukacji

TARGI PRACY I EDUKACJI

W dniu 15 kwietnia 2011 r. odbyły się Targi Pracy i Edukacji subregionu legnickiego. Organizatorem Targów jest Dolnośląskie Centrum Informacji Zawodowej i Doskonalenia Nauczycieli. W tegorocznych Targach Edukacyjnych uczestniczyła również nasza szkoła oraz dwa zakłady współpracujące ze szkołą w zakresie szkolenia praktycznego uczniów – Zakłady Mechaniczne „LENA Wilków” oraz Restauracja „Przy Miłej”.


[ Czytaj resztę... ]
Autor szymon dnia piątek 29 kwietnia 2011 - 12:43:10 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Uroczyst Apel
Dnia 29.04.2011.w Złotoryjskim Ośrodku Kultury i Rekreacji odbędzie się o godzinie 14:00
uroczysty Apel z okazji Zakołczenia Roku Szkolnego w klasach maturalnych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Autor skaczmarski dnia środa 27 kwietnia 2011 - 10:05:17 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Turniej Piłkarski
Dnia 19 kwietnia 2011r. w naszej szkole odbył się turniej piłki nożnej dziewcząt o puchar dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych. Organizatorem imprezy był Pan Artur Baliński. W zawodach wzięły udział drużyny z Gimnazjum w Świerzawie, Gimnazjum nr 2 z Chojnowa, Liceum Ogólnokształcące ze Złotoryi i Zespół Szkół Zawodowych ze Złotoryi. Następnie drużyny dziewcząt zawzięcie walczyły między sobą o puchar i miano najlepszych.


[ Czytaj resztę... ]
Autor skaczmarski dnia wtorek 26 kwietnia 2011 - 21:33:14 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Targi budowlane
Dnia 8 kwietnia 2011 r. uczniowie Technikum Budowlanego wraz z opiekunami p. A. Atamańczuk, K. Jagucak, M. Kubicz i W. Surma wybrali się na wykłady do Z S B w Legnicy.
Pierwsza prezentacja multimedialna poprowadzona była przez mgr inż. Annę Dzikowską. Wykład dotyczył „Detali architektonicznych i rzeźb w architekturze”. Wszyscy z wielką uwagą słuchali nowych, interesujących informacji, dzięki czemu mogliśmy pogłębić
naszą wiedzę w zakresie architektury.
Kolejną przemowę wygłosił mgr inż. arch. Łukasz Netczuk na temat „Krajobrazu na styku miasta i rzeki”. Przy pomocy różnorodnych ilustracji architekt Politechniki Wrocławskiej w doskonały sposób przedstawił nam różnego rodzaje krajobrazy. Ostatni, równie ciekawy wykład zaprezentował mgr inż. Bogdan Węgrzynowski pt.: „Prefab. konstrukcje dachowe z zastosowaniem płyt kolczastych”.
Jednak to nie koniec atrakcji tej wspaniałej wycieczki!
W międzyczasie zostaliśmy zaproszeni na pokaz firmy APOL dotyczący wykonywania gładzi wapiennych metodą hydrostatyczną. Udaliśmy się do odpowiedniej sali, gdzie wykonuje się tego rodzaju prace i bardzo dokładnie wizualnie przedstawiono nam nowy
i bardzo szybki sposób nakładania gładzi.
Na koniec wystąpiła firma KOBUD ze Złotoryi, która prezentowała możliwości wykorzystania elektronarzędzi. Strategia ich polega na ciągłym dostosowywaniu zdolności do stojących przed nami wyzwań. KOBUD jest przedsiębiorstwem projektowo-wykonawczym.
W firmie mieści się dział wypożyczalni maszyn i urządzeń budowlanych. Oferuje wynajem m.in. sprzętu budowlanego, kontenerów, rusztowań, systemów szalunkowych i urządzeń ogrodowych.
Do szkoły powróciliśmy pełni zachwytu i wrażeń nowych technologii w zakresie budownictwa.
Alicja Torończak, ucz. kl. II TB
Autor skaczmarski dnia wtorek 26 kwietnia 2011 - 21:21:54 | Komentarze: 10 |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Próbne matury
Próbna matura klas przedmaturalnych
(2 klasy Liceum, 3 klasy Technikum)
27.04 język polski
28.04 matematyka
29.04 języki obce
Godzina rozpoczęcia egzaminu 9:00.
Miejsce sale gimnastyczne.
1 lekcja i po maturze- dla w/w klas zajęcia odwołane.
Autor skaczmarski dnia wtorek 19 kwietnia 2011 - 12:01:41 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Promocja zdrowego stylu zycia i zachowań bezpiecznych
Dni promocji zdrowego stylu życia i zachowań bezpiecznych
18.04.2011 - 30.04.2011


1) 22 kwietnia DZIEŃ ZIEMI przygotowanie wystawy o tematyce ekologicznej- Samorząd Uczniowski (realizacja 20.04.2011)
2) Konkurs plastyczny pod hasłem: ,,Jak żyć bezpiecznie?” - Samorząd Uczniowski (termin składania prac: 27.04.2011)
3) Zajęcia informacyjno-edukacyjne z zakresu bezpieczeństwa dla uczniów kl. I-III nt: ,,Podstawowe zasady bezpieczeństwa- jak unikać zagrożeń”
4) 27 kwietnia EUROPEJSKI DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO obchodzony jako nawiązanie i kontynuacja Tygodnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Organizacji Narodów Zjednoczonych (rozstrzygnięcie konkursu, wystawa prac- Samorząd Uczniowski)


[ Czytaj resztę... ]
Autor szymon dnia wtorek 19 kwietnia 2011 - 10:00:20 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Koła naukowe
Dnia 11 kwietnia 20011 r. po 10 uczniów z klas 1 THo, 1TE, 1 TI i 1 TB wzięło udział w Kołach naukowych w ramach projektu SZKOŁA KLUCZOWYCH KOMPETENCJI. Klas a1 THO brała udział w zajęciach z języka niemieckiego . Zajęcia poświęcone były pracy z tekstem i ich celem było ukazanie uczniom innych ciekawszych możliwości adaptacji tekstu. 10 uczniów z klasy 1 Ti uczestniczyło w zajęciach matematycznych. Zajęcia przebiegały w dwóch etapach: wykład na temat "Matematyka w Geodezji i Kartografii" a następnie Zajęcia Terenowe i Eksperyment Fotogrametryczny, którego celem było tworzenie trójwymiarowych modeli obiektów na podstawie wykonanych zdjęć i ich obróbka przy użyciu programów komputerowych. uczniowie chętnie i aktywnie uczestniczyli w spotkaniach, dzięki którym mogli wykorzystać i doskonalić wiedzę zdobytą w szkole. 10 uczniów z klasy 1 TE brała udział w zajęciach z przedsiębiorczości. Zajęcia miały na celu nauczanie poprawnego komunikowania się. Uczniowie uczyli się jak wyrażać swoje uczucia w sposób kulturalny i grzeczny. Wszyscy bardzo chętnie włączali się do dyskusji i chętnie brali udział w zajęciach. Uczestnicy z klasy 1 TB brali udział w zajęciach komputerowych w ramach technologii informacyjnej. Poznawali tajniki kryptologii, zagrożeń płynących z Internetu i zabezpieczeniami przed włamaniami komputerowymi. Tematyka była bardzo ciekawa i przydatna w dobie Internetu i komputeryzacji naszego życia.
Opiekunami byli nauczyciele biorący udział w projekcie P. M. Bartkowska, B. Bojczuk, E. Tusińska i S. Kaczmarski
Autor skaczmarski dnia czwartek 14 kwietnia 2011 - 18:41:50 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Idź do strony       >>  
Online
Gości: 4, Użytkowników: 0 ...

Najwięcej online: 15
(Użytkowników: 0, Gości: 15) dnia 27 lut : 20:36

Użytkowników: 25
Najnowszy: arlen11j
Bierzemy udział w projektach

Szkoła Kluczowych Kompetencji
Ponadregionalny program rozwijania umiejętności uczniów szkół Polski centralnej i południowo-zachodniej


Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku


Leonardo da Vinci „„Uczenie się przez całe życie”


Szkoła bez przemocy


Partner Strategiczny

Serwis ten oparty jest na systemie e107, który rozpowszechniany jest zgodnie z warunkami licencji GNU GPL.