Be safe
E-book "Be safe!"
Pobierz i bądź bezpieczny!
Szkoła partnerska
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]
[ ]
Turniej gier
Szkoła bierze udział w turnieju Predator Games. Ze szkoły mogą w turnieju wziąć udział cztery drużyny w czterech konkurencjach
Fortnite (3 graczy i 1 rezerwowy),
League of Legends (5 graczy i 1 rezerwowy),
Rocket League (3 graczy i 1 rezerwowy),
Chess.com (1 gracz i 1 rezerwowy).
Chętne drużyny proszę o zgłoszenie do p. Sławomira Kaczmarskiego sala 209.
Autor skaczmarski dnia czwartek 09 marca 2023 - 09:32:18 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Turniej o puchar collegium Witelona

7 marca w turniej o puchar collegium Witelona naszą szkołę reprezentowało czterech logistyków i dwóch mechaników. Rozgrywki odbywały się w pięciu etapach. Nasza drużyna zdobyła 49 punktów co uplasowało naszą drużynę w pierwszej 10.
Opiekun Małgorzata Wielgusz-Rojek

Zobacz zdjęcia
Autor szymon dnia czwartek 09 marca 2023 - 09:01:39 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Mistrz klawiatury
W eliminacjach konkursu
IX Mistrzostwa Polski w pracy z tekstem na klawiaturze komputera
Drużyna reprezentująca naszą szkołę w składzie Wiktor Lorek, Oliwier Stępień i Sławomir Chmielowski zdobyła III Miejsce w Polsce a indywidualnie Wiktor Lorek był IV w Polsce.
Gratulujemy i życzymy udanego występu w finale. Opiekun grupy Sławomir Kaczmarski.
Autor skaczmarski dnia poniedziałek 06 marca 2023 - 13:02:57 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Szkolny Turniej Trójek Siatkarskich
Uwaga Uwaga Uwaga
Szkolny Turniej Trójek Siatkarskich o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych w Złotoryi
odbędzie się :
08.03.2023 – dziewczynki godz. 9:00
09.03.2023 - chłopcy godz. 9:00

Wszystkich chętnych , którzy sympatyzują z siatkówką zapraszamy do gry propagując zasadę Fair Play .
Zapisy u nauczycieli w –fu do 03.03.2023 ( piątek ) !!!

Organizator: M. Bober E. Mularczyk
Autor szymon dnia poniedziałek 27 lutego 2023 - 08:59:13 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Plan lekcji
Autor szymon dnia wtorek 21 lutego 2023 - 12:09:39 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Pomagamy zarem z WOŚP
Na Młodzież Zespołu Szkół Zawodowych Zawsze można liczyć
Bardzo miło nam poinformować że nasza szkoła uzbierała na Wielką Orkiestrę aż 3100 zł:)
W tygodniu poprzedzającym 31. Finał WOŚP w naszej szkole prowadzone były rozmaite działania:
Urząd Miasta, poprosił Nas abyśmy przygotowali Ramki do zdjęć, które wykonane zostały przez uczniów klasy klasy 2tep, oraz o przyniesienie książek na kiermasz który odbył się w Niedzielę 29 stycznia.
W piątek w Naszej Szkole odbył się Koncert talentów w którym wystąpili nasi uczniowie ,którzy chcieli wesprzeć ten szczytny cel, oraz na pierwszym piętrze odbył się kiermasz ciast.
Oprócz tych działań w naszej Szkole, wielu uczniów brało udział w wielkiej Orkiestrze ,jako wolontariusz zbierający datki do puszki , oraz pomagający przy różnego rodzaju zabawach odbywających się na Wielkim Finale.
Oczywiście nie zabrakło Nas też w tańcu, który wykonywali co godzinę uczniowie Złotoryjskich Szkół. O godzinie 13 ruszyliśmy do tańca, było zimno ,ale rozgrzewała Nas muzyka.:)
Dziękujemy wszystkim , którzy wsparli Nas w tym czasie przygotowań i na Wielkim Finale. Dobro wraca……….
Samorząd Uczniowski
Zobacz zdjęcia
Autor szymon dnia poniedziałek 06 lutego 2023 - 13:20:01 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Mistrzowie Energii
Zapraszamy do udziału w do konkursie „Mistrzowie Energii”!
Nagrody czekają - to 50 kart podarunkowych, o wartości 2000 zł każda, do wykorzystania na cele edukacyjne. Jak je zdobyć? Oto sposób!
Krok 1. Zorganizujcie dowolną szkolną inicjatywę pod hasłem „Mistrzowie Energii”. Jej celem powinno być przekazanie wiedzy na temat tego, dlaczego oszczędzanie energii jest istotne i na jakie sposoby można to robić. Wydarzenie, konkurs plastyczny, projekt edukacyjny – możliwości jest wiele. Liczymy na Waszą kreatywność! Bardzo ważne jest, aby w inicjatywę zaangażować jak najwięcej uczniów.
Krok 2. Przygotujcie relację z przebiegu Waszej inicjatywy – szczegółowy opis i zdjęcia (to warunek konieczny), opcjonalnie również wideo.
Krok 3. Wypełnijcie formularz zgłoszeniowy – przed jego wysyłką koniecznie zapoznajcie się z Regulaminem konkursu.
Na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia 2023 r.
Sprawdź szczegóły

Zespół OSE – Ogólnopolska Sieć Edukacyjna

Autor szymon dnia środa 11 stycznia 2023 - 13:19:42 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Plan lekcji
Autor szymon dnia czwartek 22 grudnia 2022 - 07:14:42 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Serwis Dyktanda.pl zachęca do wzięcia udziału w konkursie "Dyktando świąteczne", który organizowany będzie od 21.12.2022 do 02.01.2023, podczas przerwy od zajęć szkolnych.
Aby wziąć udział w dyktandzie wystarczy zarejestrować lub zalogować się w serwisie dyktanda.pl i kliknąć WEŹ UDZIAŁ

Z wyrazami szacunku
Zespół Dyktanda.pl

Autor szymon dnia czwartek 22 grudnia 2022 - 07:11:34 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Z wizytą w Straży Pożarnej
We wtorek 13.12.2022 Klasa 1lop z wychowawcą panem Krystianem Kusiakiem i panią Małgorzatą Galar wybrała się do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Złotoryi. Celem wizyty było poznanie pracy strażaków oraz trudności z jakimi spotykają się podczas służby, a także jak zdobyć tak trudny i niebezpieczny zawód. Strażacy ze szczególnym zaangażowaniem zaprezentowali uczniom wyposażenie wozów bojowych, a także sprzęty niezbędne podczas akcji ratunkowych. Uczniowie wysłuchali opowieści o trudnej i niebezpiecznej pracy strażaków, dowiedziały się w jakich okolicznościach można wezwać straż. Dowiedziały się, że strażacy służą także pomocą podczas wypadków i klęsk żywiołowych. Uczniowie mieli możliwość z bliska obejrzeć i wejść do wozów wóz strażackich, a jego głośny sygnał alarmowy wzbudził wiele emocji. Ciekawym elementem spotkania była prezentacja akcji ratunkowej w ramach ćwiczeń strażackich. Z wycieczki uczniowie wrócili pełni niezapomnianych wrażeń i wiedzy ja trudna jest praca strażaka. Wizyta w straży pożarnej uświadomiła wszystkim jak trudna, niebezpieczna i odpowiedzialna jest praca strażaków. Jak dużo muszą się szkolić i wciąż doskonalić swoje umiejętności.
Serdecznie dziękujemy strażakom za serdeczną atmosferę oraz poświęcony nam czas .
Zobacz zdjęcia
Autor szymon dnia piątek 16 grudnia 2022 - 12:47:51 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Świąteczne paczki
„Świąteczna Paczka”
„Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi”
Jak co roku w grudniu Samorząd uczniowski prowadzi zbiórkę pieniędzy , które przeznaczamy na świąteczne paczki dla rodzin uczniów z Naszej Szkoły, którzy potrzebują naszego wsparcia w tym Świątecznym Okresie. Bardzo dziękujemy wszystkim klasom, ich wychowawcom, nauczycielom, którzy dołączyli się do zbiórki pieniędzy. Kl: 2cp, 3Tlp,1bp,1ap,4lop,4Tmp,2tep,2Tip,,1Tip,2lop, 4Tlep,3lop,2Tlp i 3 Tip
Dziękujemy Samorząd Uczniowski
Zobacz zdjęcia
Autor szymon dnia środa 14 grudnia 2022 - 12:53:27 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Oddali krew
Akcja ,,Krwionośni”

Tradycją naszej szkoły jest to, że przynajmniej raz w roku odbywa się tutaj wspomniana akcja, ponieważ uczestniczą w niej pełnoletni uczniowie - jako krwiodawcy oraz uczniowie klasy mundurowej – także jako wolontariusze. W tym roku wyznaczony dla nas termin przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Legnicy przypadł dnia 6 grudnia, więc akcja oddawania krwi odbyła się w naszej szkole zarówno z mundurowym, jak też mikołajkowym akcentem - co jest widoczne na zdjęciach.

Zobacz zdjęcia


[ Czytaj resztę... ]
Autor szymon dnia czwartek 08 grudnia 2022 - 13:28:58 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Zajęcia laboratoryjne DZPK w Myśliborzu
W dniach 05/06 grudzień odbyły się zajęcia edukacyjne, w których uczestniczyły klasa 2tlp i 3tlp. Zajęcia dotyczyły wykrywania związków organicznych w pokarmach, badania czystości wody i rozpoznawania typów gleb. Wieczorem rozpaliliśmy ognisko integracyjne oraz odwiedził nas mikołaj. W następnym dniu zwiedziliśmy ośrodek rehabilitacji poszkodowanych ptaków, ręcznie wykonywaliśmy naturalne kosmetyki np. kolorowe kule zapachowe do kąpieli i w grupach nagrywaliśmy filmy przyrodnicze kamerą cyfrową, do obejrzenia których zapraszamy w galerii.
Opiekunowie: Wioletta Surma, Barbara Bojczuk
Organizator: Małgorzata Wielgusz-Rojek
Zobacz zdjęcia i filmy
Autor szymon dnia czwartek 08 grudnia 2022 - 13:20:26 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Chłopska Szkoła biznesu
Projekt pn. ,, Chłopska Szkoła Biznesu”
W miesiącu listopadzie realizowano w naszej szkole zajęcia pn. ,, Chłopska Szkoła biznesu.” Przy współpracy i z udziałem doradców zawodowych z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Legnicy.
W/w projekt miał miejsce w miesiącu listopadzie. Brali w nim udział nie tylko uczniowie poszczególnych klas, ale też Goście z Hiszpanii. Wszyscy uczestnicy mogli kształtować i doskonalić umiejętności z dziedziny przedsiębiorczości i ekonomii. Uczniowie integrowali się poprzez współpracę w grupie oraz mieli możliwość wykazania się w przedsiębiorczej samodzielności w działaniu. W zajęciach brały udział następujące klasy: 09.11. - kl. 2 bp i Goście, 16.11. - kl. 4 TEL i 1 thl, 28.11. – kl. 4 tmp i 3 tip, 29.11. – kl. 3 ap i 3 tlp. Razem w projekcie wzięło udział 150 uczniów. Kilka informacji nt. projektu: ,, Chłopska Szkoła biznesu ” jest planszową grą ekonomiczną. Gra została opracowana przez Małopolski Instytut Kultury w Krakowie jako narzędzie edukacyjne, szkoleniowe lub integracyjne, służące do pracy z grupą. Poprzez prostą symulację mechanizmów wolnego rynku, na którym można obserwować takie zjawiska jak podaż, popyt, spółka handlowa, cena , koszty produkcji, negocjacje handlowe itp. Nawiązuje ona do działalności produkcyjnej i handlowej rzemieślników z tkackiego ośrodka andrychowskiego w XVIII wieku.
Zalety gry:
- jest użytecznym narzędziem do wprowadzenia podstawowych pojęć ekonomicznych,
- pozwala na uatrakcyjnienie zajęć dla uczniów,
- stanowi świetne narzędzie do integracji grupy,
- kształtuje postawy przedsiębiorcze wśród graczy,
- kreuje pozytywny wizerunek przedsiębiorcy,
- uczy prowadzenia negocjacji, podejmowania ryzyka, współpracy w grupie, umiejętności nawiązywania kontaktów handlowych , samodzielności w działaniu,
- fabuła gry może być impulsem do zainteresowania graczy lokalna historią.
Koordynator: Pedagog szkolny Anna Prokop.
Zobacz zdjęcia
Autor szymon dnia środa 07 grudnia 2022 - 07:10:10 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
KRWIONOŚNI
Spotkanie informacyjne dla uczniów- potencjalnych krwiodawców

Dnia 02.12.2022 (piątek) o godz. 10.40 w sali nr 9 odbędzie się spotkanie informacyjne dla wszystkich uczniów chętnych do oddawania krwi podczas akcji "KRWIONOŚNI" , zaplanowanej w naszej szkole na dzień 06.12.2022r. Spotkanie przeprowadzi p. Monika Kołodziejska. Uczniowie pełnoletni, chętni do udziału w akcji mogą zapisać się na listę podczas spotkania.
Koordynator akcji
Monika Kołodziejska
Autor szymon dnia czwartek 01 grudnia 2022 - 13:31:33 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Idź do strony   <<        >>  
Online
Gości: 8, Użytkowników: 0 ...

Najwięcej online: 520
(Użytkowników: 0, Gości: 520) dnia 14 wrz : 21:21

Użytkowników: 6409
Najnowszy: you_cash
e-dziennik
e-szkoła
Bierzemy udział w projektach

Podniesienie Jakości Kształcenia Zawodowego w Powiecie ZłotoryjskimStaże zagraniczne, projekty unijneWyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie - Lider Projektu


Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu - Partner Projektu


Szkoła Kluczowych Kompetencji
Ponadregionalny program rozwijania umiejętności uczniów szkół Polski centralnej i południowo-zachodniej


Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku


Leonardo da Vinci ??Uczenie się przez całe życie?


Szkoła bez przemocy


Santander Bank Polska S.A.
Partner Strategiczny


Projekt współfinansowany prze Unię Europejską w ramach europejskiego funduszu społecznego

Szkoła uczestniczy w projekcie "Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II" współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu SpołecznegoCzytelnia multimedialna

Serwis ten oparty jest na systemie e107, który rozpowszechniany jest zgodnie z warunkami licencji GNU GPL.