W dniu 22 kwietnia odbył się w naszej szkole VI SZKOLNY TURNIEJ SIATKONOGI CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY.

W zawodach udział wzięły  22-dwuosobowe drużyny.Zawody rozgrywane były jednocześnie na dwóch salach gimnastycznych , a  pary rywalizowały systemem brazylijskim, w którym dwie porażki eliminowały drużynę z dalszego etapu rozgrywek.

Mecze półfinałowe oraz sam finał stał na bardzo wysokim poziomie, a tytuł z ubiegłego roku obroniła para z klasy 4tl.

JAKUB KOWALSKI i BŁAŻEJ KOBZA⚽️

Puchary i dyplomy najlepszej trójce wręczył Dyrektor Szkoły Zbigniew Mularczyk.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I - MIEJSCE JAKUB KOWALSKI 4tl ,

BŁAŻEJ KOBZA 4tl

II - MIEJSCE KACPER CHMARA 5te ,

JAKUB PUCHŁOWSKI 5ti

III - MIEJSCE ADAM SKRZYPCZAK 3b

JAKUB MACZUGA 5te.

Organizatorzy :Edyta Mularczyk i Artur Baliński.