W dniu 22 kwietnia odbył się w naszej szkole VI SZKOLNY TURNIEJ SIATKONOGI CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY.
W zawodach udział wzięły 22-dwuosobowe drużyny.Zawody rozgrywane były jednocześnie na dwóch salach gimnastycznych , a pary rywalizowały systemem brazylijskim, w którym dwie porażki eliminowały drużynę z dalszego etapu rozgrywek.
Mecze półfinałowe oraz sam finał stał na bardzo wysokim poziomie, a tytuł z ubiegłego roku obroniła para z klasy 4tl.
JAKUB KOWALSKI i BŁAŻEJ KOBZA⚽️
Puchary i dyplomy najlepszej trójce wręczył Dyrektor Szkoły Zbigniew Mularczyk.
Klasyfikacja końcowa turnieju:
I - MIEJSCE JAKUB KOWALSKI 4tl ,
BŁAŻEJ KOBZA 4tl
II - MIEJSCE KACPER CHMARA 5te ,
JAKUB PUCHŁOWSKI 5ti
III - MIEJSCE ADAM SKRZYPCZAK 3b
JAKUB MACZUGA 5te.
Organizatorzy :Edyta Mularczyk i Artur Baliński.