Dyrekcja i Grono Pedagogiczne serdecznie zapraszają na uroczystą galę zakończenia klas maturalnych, która odbędzie się 24 kwietnia 2026 r. o godzinie 9.00 w Złotoryjskim Ośrodku Kultury.
To wyjątkowe wydarzenie stanowi symboliczne zwieńczenie wieloletniej pracy, wysiłku i osiągnięć naszych maturzystów oraz moment pełen dumy i wzruszeń.
Zapraszamy wszystkich Rodziców, Maturzystów oraz Gości do wspólnego świętowania tej ważnej chwili.