Zakończyły się rozgrywki w halową piłkę nożną chłopców i dziewcząt w ramach rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego Dolny -Śląsk.
Drużyna chłopców odpadła z dalszych rozgrywek „LICEALIADY” na etapie powiatu, ulegając dwukrotnie kolegom ze złotoryjskiego ogólniaka.
Dziewczęta natomiast zajęły IV miejsce w finale podstrefy legnickiej ulegając odpowiednio drużynom:
II LO Legnica, V LO Legnica oraz II LO Jawor.
Dziękujemy za sportową rywalizację i ducha walki:) Skład reprezentacji chłopców:
MATEUSZ MICHAŁKÓW, KACPER KARNASIEWICZ, ANDRZEJ GRYSZÓWKA, OLIWIER ZAPŁATA, ALAN LICNERSKI, KACPER CHMARA, JAKUB MACZUGA, MICHAŁ TEREMBUŁA, BŁAŻEJ KOBZA, ŁUKASZ JACHIMOWSKI, FILIP CHMURA, JAKUB PUCHŁOWSKI.
Skład reprezentacji dziewcząt:
NIKOLA WOLAK, KINGA GLIWA, MAGDALENA MITURSKA, WIKTORIA PIENDEL, GABRIELA DANIELAK , AGATA GROCHOWSKA, BEATA GROCHOWSKA, MARTYNA JAKIELASZEK.
Opiekun:Artur Baliński