Zakończyły się rozgrywki w halową piłkę nożną chłopców i dziewcząt w ramach rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego Dolny -Śląsk.

Drużyna chłopców odpadła z dalszych rozgrywek  „LICEALIADY” na etapie powiatu, ulegając dwukrotnie kolegom ze złotoryjskiego ogólniaka.

Dziewczęta natomiast zajęły IV miejsce w finale podstrefy legnickiej ulegając odpowiednio drużynom:

II LO Legnica, V LO Legnica oraz II LO Jawor.

Dziękujemy za sportową rywalizację i ducha walki:) Skład reprezentacji chłopców:

MATEUSZ MICHAŁKÓW,  KACPER KARNASIEWICZ, ANDRZEJ GRYSZÓWKA, OLIWIER ZAPŁATA, ALAN LICNERSKI, KACPER CHMARA, JAKUB MACZUGA, MICHAŁ TEREMBUŁA, BŁAŻEJ KOBZA, ŁUKASZ JACHIMOWSKI, FILIP CHMURA, JAKUB PUCHŁOWSKI.

 

Skład reprezentacji dziewcząt:

NIKOLA WOLAK, KINGA GLIWA, MAGDALENA MITURSKA, WIKTORIA PIENDEL, GABRIELA DANIELAK , AGATA GROCHOWSKA, BEATA GROCHOWSKA, MARTYNA JAKIELASZEK.

 

Opiekun:Artur Baliński