W dniu 11-13.03.2026 r. uczniowie klas 3ti, 4ti, 4tlh wzięli udział w wycieczce do Poznania. Celem wyjazdu było poszerzenie wiedzy z zakresu historii, przyrody, kultury oraz integracja między uczniami.
Podczas wycieczki uczniowie mieli okazję zwiedzić Zoo, centrum miasta, Cytadelę oraz Termy Maltańskie, gdzie zapoznali się z historią miejsca, ciekawostkami, eksponatami. Nie zabrakło również czasu na wspólne rozmowy, odpoczynek oraz budowanie relacji między uczestnikami.
Wyjazd przebiegł w miłej i bezpiecznej atmosferze. Uczniowie wrócili zadowoleni, bogatsi o nowe doświadczenia i wiedzę.