Dnia 24.03.2026 nasi uczniowie z klas 3tl i 4tmh reprezentowali szkołę w V Turnieju o Puchar Witelona w kategorii technicznej.
Jedną z sześciu rywalizacji było płukanie złota.
Opiekunem była Małgorzata Wielgusz-Rojek
Dnia 24.03.2026 nasi uczniowie z klas 3tl i 4tmh reprezentowali szkołę w V Turnieju o Puchar Witelona w kategorii technicznej.
Jedną z sześciu rywalizacji było płukanie złota.
Opiekunem była Małgorzata Wielgusz-Rojek