W dniu 16 marca odbył sie III SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ 3x3 „STREETBALLA „ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY .

W zawodach wystartowało 12 zespołów, które w wyniku losowania zostały podzielone na dwie 6 zespołowe grupy.

Po emocjonujących meczach w grupach ,do półfinałów awansowały dwie najlepsze drużyny z każdej z nich.

Po rozegraniu w sumie 34 meczów, najlepszymi  drużynami turnieju okazały się:

 

I MIEJSCE - DRUŻYNA GREEN AVOCADO GIGANTS W SKŁADZIE:

P. SPRAWKA,

H.GRZYBCZYK,

K. BREDICKI,

E. ROGOZIŃSKI,

O. RYPEL

 

II MIEJSCE - DRUŻYNA TIBURON TEAM W SKŁADZIE:

R. DANYLCHUK,

Z. KOLESNIKOV,

M. MUSHYNSKYI

 

III MIEJSCE - DRUŻYNA MINISTERSTWO DAMROTA W SKŁADZIE:

W. WOLNIAK,

O. ZAPŁATA.

A. LICNERSKI,

E. ŻACZKOWSKI.

 

Puchar ,medale i dyplomy najlepszym drużynom wręczyła Pani wicedyrektor Małgorzata Miara-Stępień.

Organizatorami turnieju byli :

Małgorzata Bober,

Artur Baliński.