W dniu 16 marca odbył sie III SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ 3x3 „STREETBALLA „ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY .
W zawodach wystartowało 12 zespołów, które w wyniku losowania zostały podzielone na dwie 6 zespołowe grupy.
Po emocjonujących meczach w grupach ,do półfinałów awansowały dwie najlepsze drużyny z każdej z nich.
Po rozegraniu w sumie 34 meczów, najlepszymi drużynami turnieju okazały się:
I MIEJSCE - DRUŻYNA GREEN AVOCADO GIGANTS W SKŁADZIE:
P. SPRAWKA,
H.GRZYBCZYK,
K. BREDICKI,
E. ROGOZIŃSKI,
O. RYPEL
II MIEJSCE - DRUŻYNA TIBURON TEAM W SKŁADZIE:
R. DANYLCHUK,
Z. KOLESNIKOV,
M. MUSHYNSKYI
III MIEJSCE - DRUŻYNA MINISTERSTWO DAMROTA W SKŁADZIE:
W. WOLNIAK,
O. ZAPŁATA.
A. LICNERSKI,
E. ŻACZKOWSKI.
Puchar ,medale i dyplomy najlepszym drużynom wręczyła Pani wicedyrektor Małgorzata Miara-Stępień.
Organizatorami turnieju byli :
Małgorzata Bober,
Artur Baliński.