W dniu 24.02.2026r. w naszej szkole w Technikum Ekonomicznym odbyła się innowacyjna lekcja ekonomii o temacie "Mam kasę! I Co dalej?" , pierwsze zadanie w ramach VI edycji Programu "Złote Szkoły NBP". Dowiedzieliśmy się jak właściwie gospodarować własnym budżetem, jak zarządzać swoimi pieniędzmi  przy wykorzystaniu wiedzy o banku centralnym. Ciekawe informacje i wiedza o różnych produktach finansowych. Natomiast następnego dnia kolejna część naszej Innowacyjnej lekcji ekonomii. Wizyta w Oddziale banku PKO BP w Złotoryi, gdzie Pan Dyrektor Piotr Nowak omówił pracę placówki oraz przybliżył nam jak w praktyce zarządzać swoimi finansami, z jakich bezpiecznych produktów można korzystać. Była to niecodzienna lekcja i przydatne informacje o finansach.