Dnia 25 lutego 2026 r. (środa) o godzinie 8:45 na obiektach sportowych Zespół Szkół Zawodowych w Złotoryi odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły.
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w sportowej rywalizacji. Turniej będzie doskonałą okazją sprawdzenia swoich umiejętności, aktywnego spędzenia czasu oraz integracji w duchu fair play. Na najlepszych zawodników czekają puchary oraz wyróżnienia.
Zapisy:
Lista uczestników znajduje się na drzwiach pokoju nauczycieli wychowania fizycznego.
Chętne osoby prosimy o wpisanie się na listę.
Nie zwlekaj - zgłoś swój udział i zawalcz o Puchar Dyrektora!
- Miejsce: duża sala gimnastyczna ZSZ w Złotoryi
- Termin: 25 lutego 2026 r.
- Godzina rozpoczęcia: 8:45
Organizatorzy:
Joanna Bitner - Grzegorz Kufel