Dnia 25 lutego 2026 r. (środa) o godzinie 8:45 na obiektach sportowych Zespół Szkół Zawodowych w Złotoryi odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w sportowej rywalizacji. Turniej będzie doskonałą okazją sprawdzenia swoich umiejętności, aktywnego spędzenia czasu oraz integracji w duchu fair play. Na najlepszych zawodników czekają puchary oraz wyróżnienia.

 

Zapisy:

Lista uczestników znajduje się na drzwiach pokoju nauczycieli wychowania fizycznego.

Chętne osoby prosimy o wpisanie się na listę.

 

Nie zwlekaj - zgłoś swój udział i zawalcz o Puchar Dyrektora!

- Miejsce: duża sala gimnastyczna ZSZ w Złotoryi

- Termin: 25 lutego 2026 r.

- Godzina rozpoczęcia: 8:45

Organizatorzy:

Joanna Bitner - Grzegorz Kufel