W dniu 16.01.2026 r. oraz 19.01.2026 r. w Zespole Szkół Zawodowych w Złotoryi odbyły się rozgrywki powiatowe w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców z LO Złotoryja. Pierwsza runda rozegranych meczy wynikiem 2:1 oraz 2:0 w setach zakończyła się zwycięstwem zawodników naszej szkoły. W dniu 20.01.2026 r. odbyła się rewanżowa runda rozgrywek w LO Złotoryja, gdzie po zaciętej walce drużyny dziewcząt oraz chłopców awansowały do kolejnej wyższej rangi zawodów podstrefy legnickiej.
28.01.2026r. w Legnicy zawodnicy pod okiem trenera Z. Mularczyka po sportowej zaciętej rywalizacji zajęli III miejsce. Brązowi medaliści wystąpili w składzie: K. Malik, J. Kowalski , B. Kobza, W. Wolniak, B. Bober, M. Musaynskyi ,M. Boho, Kowalczyk Mateusz, Dolzhenko Maksym, Sabura Jakub, Sarkowicz Maciej, Woźniak Dominik.
29.01.2026 r. również w Legnicy odbyły się zawody podstrefy legnickiej w piłce siatkowej dziewcząt . Nasza drużyna w składzie : Gabrych Paulina, Galar Julia, Gliwa Kinga, Głuszek Adriana, Grochowska Agata, Grochowska Beata, Herba Nikola, Karwata Anna, Miturska Magdalena, Morozowa Anastazja, Niemiec Kinga, Seberger Judyta zajęły zaszczytne III miejsce pod kierownictwem trenerki M.Bober.
Wszystkim zawodniczkom oraz zawodnikom bardzo dziękujemy za pełne zaangażowanie i godne reprezentowanie barw Zespołu Szkół Zawodowych .