W tegorocznym turnieju z naszej szkoły brały udział drużyny z następujących grach
League of Legends drużyna 6 osobowa
Fortnite 3 zawodników indywidualnych
Szachy 1 zawodnik indywidualnie
Counter Strike 2 drużyna 6 osobowa
Teamfight Tactics 2 zawodników induwidualnie
Wszystkie rozgrywki odbywały się na ogólnopolskiej platformie geimingowej. Każda drużyna rozegrała swoje mecze z zawodnikami z dolnośląskich szkół ponadpodstawowych. Żadna z drużyn nie przeszła jednak do stref finałowych. Wszystkim uczniom gratulujemy wygranych meczów i rozwijania swoich umiejętności geimingowych.
