W tegorocznym turnieju z naszej szkoły brały udział drużyny z następujących grach

League of Legends drużyna 6 osobowa

 Fortnite 3 zawodników indywidualnych

 Szachy 1 zawodnik indywidualnie

 Counter Strike 2 drużyna 6 osobowa

 Teamfight Tactics 2 zawodników induwidualnie

Wszystkie rozgrywki odbywały się na ogólnopolskiej platformie geimingowej. Każda drużyna rozegrała swoje mecze z zawodnikami z dolnośląskich szkół ponadpodstawowych. Żadna z drużyn nie przeszła jednak do stref finałowych. Wszystkim uczniom gratulujemy wygranych meczów i rozwijania swoich umiejętności geimingowych.