Mamy przyjemność ogłosić, że Technikum Ekonomiczne przystąpiło do programu "Złote Szkoły NBP". Jest to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do środowisk szkolnych. ldeą programu jest przygotowanie młodzieży do bezpiecznego i swobodnego poruszania się w świecie finansów.

Tytuł „Złotej Szkoły NBP” otrzymuje szkoła, która zdobyła min. 25 punktów za trzy zadania obligatoryjne poświęcone tematowi edycji. Już przygotowujemy się do zadań.