Przed świętami  w naszej szkole odbył się I SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W GRZE 1x1🥅⚽️

Do zawodów zgłosiło się  24 najlepszych szkolnych dryblerów:) Po zaciętych spotkaniach rozgrywanych  systemem brazylijskim , które trwały po

3 minuty każdy.

Najlepszymi okazali się:

1 miejsce  - ALAN LICNERSKI 4LO

2 miejsce - JAKUB PUCHŁOWSKI 5Ti

3 miejsce - MATEUSZ MICHAŁKÓW 3TMH.

Patrząc na zainteresowanie zawodami mamy głębokie przekonanie ,że wejdzie on na stałe do kalendarza imprez sportowych organizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego w naszej szkole.

Ze sportowym pozdrowieniem .

Organizatorzy:Edyta Mularczyk i Artur Balinski.