Przed świętami w naszej szkole odbył się I SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W GRZE 1x1🥅⚽️
Do zawodów zgłosiło się 24 najlepszych szkolnych dryblerów:) Po zaciętych spotkaniach rozgrywanych systemem brazylijskim , które trwały po
3 minuty każdy.
Najlepszymi okazali się:
1 miejsce - ALAN LICNERSKI 4LO
2 miejsce - JAKUB PUCHŁOWSKI 5Ti
3 miejsce - MATEUSZ MICHAŁKÓW 3TMH.
Patrząc na zainteresowanie zawodami mamy głębokie przekonanie ,że wejdzie on na stałe do kalendarza imprez sportowych organizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego w naszej szkole.
Ze sportowym pozdrowieniem .
Organizatorzy:Edyta Mularczyk i Artur Balinski.