Dnia 04.12.2025r odbył się w naszej szkole turniej Trójek Siatkarskich . Impreza sportowa cieszyła się dużym zainteresowaniem , ponieważ zgłosiło się 19 drużyn męskich i 5 żeńskich, w rywalizacji wzięło udział ok. 80 osób .
Chłopcy rozgrywali mecze systemem „brazylijskim” a dziewczęta „każdy z każdym”. Zostało rozegranych sporo meczy, było dużo rywalizacji i radości .
Głównym celem turnieju było popularyzacja sportu, prowadzenie zdrowego trybu życia, podnoszenie sprawności fizycznej a także zapewnienie sportowej rywalizacji w duchu fair play.
Wyniki zawodów :
I miejsce :
1.Kinga Gliwa
2.Julia Galar
3.Magdalena Mikulska
II miejsce:
1.Natalia Barszczyńska
- Oliwia Niedzielska
3.Katarzyna Kramek
III miejsce :
1.Lena Głuszczyńska
2.Agata Grochowska
3.Judyta Seberger
I miejsce:
1.Jakub Kowalski
2.Błażej Kobza
3.Mischa Muschynskiy
II miejsce:
1.Oskar Duda
2.Adam Więdłocha
3.Jakub Maczuga
III miejsce :
1.Błażej Bober
2.Patryk Sprawka
3.Maksym Dolzhenko
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za grę Fair play.
Organizatorem powyższej imprezy była Pani Edyta Mularczyk i Małgorzata Bober za pomoc dziękujemy klasie 4tlp .