Dnia 04.12.2025r odbył się w naszej szkole turniej Trójek Siatkarskich . Impreza sportowa cieszyła się dużym zainteresowaniem , ponieważ zgłosiło się 19 drużyn męskich i 5 żeńskich, w rywalizacji wzięło udział ok. 80 osób .

Chłopcy rozgrywali mecze systemem „brazylijskim” a dziewczęta „każdy z każdym”.  Zostało rozegranych sporo meczy, było dużo rywalizacji i radości .

Głównym celem turnieju było popularyzacja sportu, prowadzenie zdrowego trybu życia,  podnoszenie sprawności fizycznej a także zapewnienie sportowej rywalizacji w duchu fair play.

Wyniki zawodów :

I miejsce :

1.Kinga Gliwa

2.Julia Galar

3.Magdalena Mikulska

II miejsce:

1.Natalia Barszczyńska

  1. Oliwia Niedzielska

3.Katarzyna Kramek

III miejsce :

1.Lena Głuszczyńska

2.Agata Grochowska

3.Judyta Seberger

 

I miejsce:

1.Jakub Kowalski

2.Błażej Kobza

3.Mischa Muschynskiy

II miejsce:

1.Oskar Duda

2.Adam Więdłocha

3.Jakub Maczuga

III miejsce :

1.Błażej Bober

2.Patryk Sprawka

3.Maksym Dolzhenko

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za grę Fair play.

Organizatorem powyższej imprezy była Pani Edyta Mularczyk i Małgorzata Bober za pomoc dziękujemy klasie 4tlp .