Informujemy, że 22 lipca 2025 r. (wtorek) o godzinie 12:00 uczniowie Technikum Logistycznego przystąpią do egzaminu kwalifikacyjnego na obsługę wózków jezdniowych podnośnikowych z napędem silnikowym oraz wymianę butli gazowej.
Egzamin zostanie przeprowadzony przez przedstawicieli Urzędu Dozoru Technicznego we Wrocławiu.
Miejsce egzaminu:
Siedziba firmy Autoneum
Prosimy wszystkich uczestników o punktualne przybycie oraz zabranie ze sobą niezbędnych dokumentów tożsamości.
Opiekunowie: Barbara Bojczuk – Grzegorz Kufel