W dniach 16 – 18 czerwca 2025r na strzelnicy w Bydgoszczy odbył się po raz finał Centralnych 64 Zawodów Strzeleckich „O Srebrne Muszkiety”.
Drużyna dziewcząt z naszej szkoły w składzie: Julia Walczyk, Maja Walczyk, Martyna Walczyk oraz Adrianna Łukasiewicz zajęła 4 miejsce w kraju. Zawody zorganizowane zostały przez Ministerstwo Obrony Narodowej.
Nasza drużyna wcześniej zajęła I miejsce w eliminacjach wojewódzkich przez co uzyskała nominację do reprezentowania Dolnego Śląska na zawodach centralnych.
Opiekun drużyny: Marcin Woźniak