W dniu 29 maja odbył się V SZKOLNY TURNIEJ SIATKONOGI CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKTORA .W zawodach wystartowało 20 par , które rywalizowały systemem brazylijskim o miano najlepszych.
Zawody z roku na rok cieszą się co raz większym zainteresowaniem, a poziom rozgrywek bardzo mile zaskakuje.
Tegoroczna klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:
I MIEJSCE - BŁAŻEJ KOBZA 3TL , JAKUB KOWALSKI 3TL.
II MIEJSCE - PAWEŁ OLEJARZ 3TM, EMIL ŻACZKOWSKI 3TE.
III MIEJSCE - MATEUSZ MICHAŁKÓW 3TM, SZYMON POTACZEK 5TL.
Organizatorzy:Edyta Mularczyk , Artur Baliński Wysłane z iPhone'a