W dniu 29 maja  odbył się V SZKOLNY TURNIEJ SIATKONOGI CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKTORA .W zawodach wystartowało 20 par , które rywalizowały systemem brazylijskim o miano najlepszych.

Zawody z roku  na rok cieszą się  co raz większym zainteresowaniem, a  poziom rozgrywek bardzo mile zaskakuje.

Tegoroczna klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:

I MIEJSCE - BŁAŻEJ KOBZA 3TL , JAKUB KOWALSKI 3TL.

II MIEJSCE - PAWEŁ OLEJARZ 3TM, EMIL ŻACZKOWSKI 3TE.

III MIEJSCE - MATEUSZ MICHAŁKÓW 3TM, SZYMON POTACZEK 5TL.

 

Organizatorzy:Edyta Mularczyk , Artur Baliński Wysłane z iPhone'a